Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie - KONKURS PLASTYCZNY PT: „ WIELKANOCNE INSPIRACJE  DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH”

Informacje

Pomoc na kontynuowanie nauki

Młodzież

Szczęśliwa rodzina

Rodzina

KONKURS PLASTYCZNY PT: „ WIELKANOCNE INSPIRACJE  DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie jako Organizator rodzinnej pieczy zastępczej w ramach realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Parczewskim na lata 2021-2023 zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych z terenu Powiatu Parczewskiego pt. „ WIELKANOCNE INSPIRACJE DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH”.

Głównym celem konkursu jest popularyzowanie i upowszechnianie rodzicielstwa zastępczego, pobudzanie aktywności twórczej i artystycznej dzieci, podtrzymywanie tradycji wykonania wytworów plastyki obrzędowej okresu Świąt Wielkanocnych, rozwijanie zdolności manualnych, inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych oraz promocja rodzicielstwa zastępczego.

Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym Regulaminie Konkursu Plastycznego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału  w w/w konkursie plastycznym.

Autor: Zespół do spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej