Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie - Nabór wniosków do Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022

Informacje

Pomoc na kontynuowanie nauki

Młodzież

Szczęśliwa rodzina

Rodzina

Nabór wniosków do Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie ogłasza nabór dla osób z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu Parczewskiego do wzięcia udziału w Programie „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2022”.

Termin naboru wniosków od 09.03.2022 r. do 15.03.2022 r.

Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022, ma na celu zapewnienie dostępności do usług asystencji osobistej, tj. wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług osobistego asystenta proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia (załącznik nr 8 do Programu) i dostarczenie jej do PCPR w Parczewie ul. Szpitalna 2a w terminie od 09 marca do 15 marca 2022 roku w godzinach pracy urzędu tj. od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30. Za datę złożenia karty zgłoszenia uważa się datę jej wpływu do PCPR w Parczewie, a w przypadku kart składanych drogą pocztową datę stempla pocztowego.

Karty zgłoszeniowe złożone po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków.

Program finansowany jest ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

Więcej informacji o Programie, w tym wzór karty zgłoszenia, znaleźć można w zakładce: Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”, a także pod numerem tel. (83) 355-15-80 lub  723-456-496.

Więcej informacji: Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

Osoba do kontaktu 

pracownik ds. osób niepełnosprawnych  Pani Katarzyna Kondraciuk

Plakat asystent

Autor: pracownik ds. osób niepełnosprawnych Pani Katarzyna Kondraciuk