Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie - OGŁOSZENIE ,,JEŻELI MASZ MIEJSCE W SERCU I W DOMU PODARUJ DZIECIOM MIŁOŚĆ- ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ !”

Informacje

Pomoc na kontynuowanie nauki

Młodzież

Szczęśliwa rodzina

Rodzina

OGŁOSZENIE ,,JEŻELI MASZ MIEJSCE W SERCU I W DOMU PODARUJ DZIECIOM MIŁOŚĆ- ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ !”

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie poszukuje kandydatów do pozostania rodziną zastępczą dla małoletniego rodzeństwa:

  • Oskara 9 lat
  • Łukasza 7 lat
  • Oliwiera 5 lat

W rodzinach zastępczych umieszczane są dzieci, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Każde dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje miłości, akceptacji, szacunku i ciepła rodzinnego domu. Jednak  nie każde ma tyle szczęścia, by móc wzrastać w takiej rodzinie. Dzieci umieszczane w rodzinach zastępczych najczęściej są mocno doświadczone przez los. Pragną domu i rodziny, która przytuli, wesprze, wytłumaczy, da poczucie bezpieczeństwa  i doceni. Niestety rodzin zastępczych jest wciąż za mało.

Zachęcamy osoby pełne empatii, które czują w sobie powołanie i siłę, aby stworzyć bezpieczny i ciepły dom dzieciom do pozostania rodziną zastępczą. Nie zwlekaj, zgłoś się do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie w celu uzyskania szczegółowych informacji. Oferujemy między innymi wsparcie finansowe, pomoc psychologiczną, oraz stałą pomoc koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej.

Autor: Aneta Szczygielska pracownik socjalny PCPR w Parczewie